Головна | Форум | Фото галерея ЖБИ Плиты перекрытия
Вхід

На головну tangram-studio  
 ДопомогаДопомога    ПошукПошук    Список учасниківСписок учасників    ГрупиГрупи    ЗареєструватисьЗареєструватись   ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення 
Літак у Львів
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3

Нова тема   Відповісти    Форум -> Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
celtic

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 13, 2006 7:00 am    Тема повідомлення: Wizzair Відповісти цитуючи

Народ, ті шо користувався цим Wіззаіром, розкажіть!
Я так розумію там можна зарееструватися, замовити білет на іхній веб-сторінці і заплатити Візою чи Мастеркардом. Питання такі:
1. Можу я замовити ці білети на когось іншого, а заплатити сам?
2. Там пишуть шо то безквитковa авіакомпанія, тобто на посадку ідеш з номером замовлення яке тобі по майлу вислали, це як? При реестраціі номер замовлення кажеш, взагалі ніяких квиткі чи шо? Хто літав поділіться...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
mykola
Site Admin

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 13, 2006 11:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я користувався ,-)

Це називається електронний квиток. Роздруковуєш веб сторінку на якій зазначено код квитка, типу XY6BFO. Показуєш цей папірець на реєстрації разом із своїм пачпортом і вперед Cool

А чому саме Віззейр?

Я, нещодавно, придбав квиточки у http://www.norwegian.no
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення MSN
celtic

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 13, 2006 1:37 pm    Тема повідомлення: Litak Відповісти цитуючи

Чому Шіззаір? Бо мені блужче до Ландветтера або Стурупа.
А ти оплачував через інтернет? Яка там процедура взагалі з тим, бо мені в мому ФСБ банку сказали, шо небажано платити карткою в інтернеті на інших сайтах ніж іхнього банку....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
mykola
Site Admin

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 13, 2006 2:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Іди зі свого ФСБ банку в інший.

Нормальний банк завжди ЗАОХОЧУЄ використання банківських карток в інтернеті. Він навіть тебе страхує від шахрайства, тобто, якщо хтось вкраде номер твоєї картки та щось на неї купить, банк поверне тобі гроші. Без цього ніякого інтернет бізнесу не існувало би.

Я платив карткою. І в таких конторах іншого шляху оплати не існує.
Догори
malvinka

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 14, 2006 11:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я користувалася електронними квитками RyanAir. Дуже зручно, не потрібно нікуди їхати, просто платиш через інтернет. А вже в аеропорті (це була Скавста) ти просто вводиш в автоматі код і отримуєш на руки "роздруківки квитків", з якими вже користуєшся як квитками.

А ось, останній раз я користувалася електронними квитками SASа. Оскільки, я була хвора, то не змогла, навіть, під"їхати у агенство. Просто подзвонила і замовила квиток. Так у мене, навіть, номера не було. Я просто підійшла на чек-іні на Франкфурт в аеропорті і сказала, що я оплатила квиток на таке-то прізвище, мені прямо там і роздрукували 2 папірця (оскільки я летіла транзитом через Франкфурт), які не були, навіть, схожі на квиток.
Догори
celtic

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 02, 2007 7:43 pm    Тема повідомлення: Znovu pro litak u L'viv Відповісти цитуючи

Хочеться літом в липні полетіти у Львів, почав продивлятися варіанти з літаками. З Копенгагена LOT коштуе 4200 SEK на чоловіка туда/назад з пересадкою в Bаршаві, з того ж Копенгагена AUSTRIAN коштуе 5100 SEK на чоловіка туда/назад з пересадкою в Відні. Хто небуть чув про дешевші варіанти, може з Гетеборга чи Стокхольма, але щоб всю дорогу літаками до Львова?
Догори
Krolik

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 23, 2007 8:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Хочеться літом в липні полетіти у Львів,

Привіт. Мені здається що простіше долетіти до києва а потім поїздом. До києва квитки дешевші. Я он на Великдень з копенгагена літала за 3000шведських крон. Мені теж було би цікаво до Львова долетіти, якось по дурному виходить, що доводиться якимись зигзагами добиратися, але з точки зору бюджету це дешевше. Квиток купейний зі львова до києва коштує порядка 100 крон в одну сторону. Так що якщо хочеться трохи зекономити і є час, раджу шукати рейси на київ. До варшави не ризикувала летіти, бо я там нічого не знаю і трохи боялася черг на кордоні, мені якось зручніше вже у своїй країні наземним транспортом їздити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
DEADushka

ПовідомленняНаписане: четвер березня 20, 2008 10:53 am    Тема повідомлення: До Івано-Франківська Відповісти цитуючи

Ой, яка стара тема.

Я ось планую чим скоріше, тим краще, поїхати до івано-франківська. Думав літаком або з копенгагену, або з арланди, там ціна майже однакова(500-1000 крон), летіти до варшави, а ось потім як незнаю, літаки до львова звідти скажені гроші коштують. До івано-франківська взагалі нічого не літае. Летіти із Швеції до Кіева, а потім якось до Івано-Франківська поїзд/Автобус? Чи з Польші Поїзд/автобус? У такому випадку у кого є досвід таких подорожей? На Україні з дитинства небув, і хвилююся і незнаю що до чого.

Чекаю на відповіді)
Догори
Alyona

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 31, 2008 8:46 pm    Тема повідомлення: до Івано-Франківська Відповісти цитуючи

На мою думку, як варіант можна полетіти до Києва(аеропорт у Борисполі), звідти дістатися на автобусі до залізничного вокзалу Києва. А там можна взяти квиток на поїзд до Івано-Франківська - розклади і приблизні ціни можна подивитись на сайті Укрзалізниці. Оце посилання - http://uz.gov.ua/?m=services.transppl.ScheduleOra&lng=uk .Правда, з квитками може бути проблема - не завжди бувають вільні місця, особливо якщо це якісь свята. А замовлення по інтернету, здається мені, вони ще не ввели. З Києва до Івано-Франківська можна також дістатися на автобусах компанії, що виконує пасажирські перевезення - Автолюкс (сайт http://www.autolux.ua/russian/schedule?d=quick&filialid=11&arr=21&Submit2=%ED%E0%E9%F2%E8.Що стосується переліту через Польщу, нажаль, підказати не можу.
Догори
Helenka

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 11, 2008 1:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я користуюся 4 роки найзручнішим й найдешевшим способом добиратися до західной Украіни, (і до Києва це хороший варіант): за 1000ДКК (туди і назад) літак Мальм?-Варшава. Близько 5-і?вечора там. Автобус просто від термінала (кожні 10 хв.) ходить до центрального зал.вокзалу. Там завжди є квитки на поізд Варшава-Киів. В поізді - ніч з 9 вечора, в Рівному я о 9 ранку. До Франківська можна з Рівного чи з Ковеля добратися.
Догори
2Vareniki

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 08, 2009 3:58 am    Тема повідомлення: Ehm Відповісти цитуючи

:oops: Det ?r sant som ni skriver… men om man ?ker f?rsta g?ngen och beh?ver visa d? beh?ver n?gon som v?ntar vid tullen (eftersom med garanti brev kan vara kr?ngel)… Jag sj?l en g?ng kunde inte passera tullen en g?ng och en annan g?ng var stor fr?ga om bilen mm. Enklaste ?r att man flyga till Stockholm (var finns olika ambassad mm) men d?r ocks? beh?ver n?gon v?nta. Efter beh?ver en transport till den person som garantera (?ven om garant person v?nta utanf?r tullen) f?r garanti att ?ka exakt till detta plats… Allts? det ?r inte s? enkelt att resa och dessutom ?r alltid fr?ga om billigaste m?jligheter…

Jag vet inte f?rst?r ni d? jag skriver ocks? p? svenska.

Andra problem ?r med migration (inte emigration utan migration och det med migration verket och polis och bodde Svensk och Ukrainsk)… D? kommer inkomst fr?ga… och s? vidare… :roll:

:oops: Це правда, що ви пишите ... але якщо ви йдете в перший раз і потрібно показати гарантійний лист, а потім потрібно кого чекає на митниці (як у випадку гарантійного листа можна Нервування) ... Я одного разу не мог пройти митний і ще один момент є важливим питанням на автомобілі тощо. Найпростіший полягає в тому, щоб вилетіти в Стокгольм (де різні посольства і т.д.), але які також необхідно когось чекати. Після того, необхідно перевезти особи з метою забезпечення (навіть якщо забезпечена людина почекати за борг) для гарантійного йти саме в цьому місці ... Так що не так легко подорожувати і завжди найдешевші варіанти ...

Я не знаю, ви розумієте, тому що я також писати на шведською мовою.

Інші проблеми з міграцією (а не імміграція, а міграції та міграційної роботи поліції і прожив Швеція та українська) ... Тоді дохід питання ... і так далі ...
:roll:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Katherina Andersson

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 19, 2009 4:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Від ж-д вокзалу їде міський автобус ( номер не пам?ятаю, або 1 або 10) досить пристойний , між іншим прямо в аеропорт. Поїздка триває десь 30- 40 хв. Квиток коштує десь 2,6 злотих. Я так їздила в 2006 році, може щось і змінилось. Але міські автобуси їздять в аеропорт завжди.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
2Vareniki

ПовідомленняНаписане: неділя січня 10, 2010 3:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Hun написав:
а как добраться в Варшаве от жд-вокзала до аэропорта? и сколько стоит?

Om du f?rsta g?ngen beh?ver komma till Sverige d?: Tyv?rr hur jag f?rst?r du har tre v?gar in i Sverige. Stockholm, Malm? och Karlskrona. Om du tar flygplan d? du m?ste ?ka via Stockholms flygplans tull kontroll. Jag vet inte varf?r ?r det p? detta s?tt, men det ?r det, allts? du m?ste mellanlanda i Stockholm. Om du reser med t?g du m?ste ?ka via Malm?. Endast med b?t du kan komma till de tre st?der (och G?teborg) fr?n Europa om du reser inte via Finland.

Если вы сначала должны прийти к Швеции с: К сожалению, как я понял у вас есть три пути в Швецию. Стокгольм, Мальме и Карлскруна. Если взять самолет, когда нужно ехать через Стокгольм самолета управления таможни. Я не знаю, почему это таким образом, но она существует, то вы должны остановиться в Стокгольме. Если вы путешествуете на поезде вы должны пройти через Мальме. Только на катере можно добраться до трех городах (и G?teborg) из Европы, если не путешествовать через Финляндию.
Догори
Снігурка

ПовідомленняНаписане: неділя січня 23, 2011 4:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

wizzair дуже зручно. він летить на катовіце, а звідти прямий поїзд на київ через львів і тернопіль
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум -> Туризм Ваш часовий пояс: GMT + 1 Година
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі